Oferta: adwokat łódź, kancelaria prawna łódź, porady prawne łódź, prawnik łódź, radca prawny łódź, rozwód łódź
prawnik łódź

Bez względu na to jakie mają Państwo wykształcenie i czym zajmują się Państwo zawodowo, stawanie przed sądami w każdym człowieku budzi lęk i wywołuje obawę przed tym co spotka Nas na sali rozpraw.

Ten strach jest zupełnie zrozumiały. Gdyby świat był doskonały każdy obywatel mógłby potencjalnie stanąć przed sądem sam i dochodzić sprawiedliwości w przekonaniu, że jeśli ma rację wygra proces i uzyska korzystne dla siebie rozstrzygnięcie.

Świat nie jest jednak idealny, a w prawniczych żartach często mówi się, że procesu nie wygrywa ten kto ma rację, a ten kto ma lepszego pełnomocnika. W każdym żarcie jest odrobina prawdy. Oczywiście najważniejsze są w sądzie nasze racje, argumenty i dowody, ale bardzo często obwarowania formalne procesu powodują, że mimo, iż proces powinien być wygrany, z powodu popełnionych w jego trakcie błędów, ostatecznie sprawa nie jest zakończona zgodnie z Państwa oczekiwaniami.

Równie ważna jest zatem znajomość procedur i umiejętność prawidłowego reagowania podczas nie tylko trwania samej rozprawy, ale i w toku całego procesu. Czy zdarzyło się Państwu kiedykolwiek otrzymać pismo z sądu, z którego zrozumieli Państwo niewiele albo nic… To nic dziwnego.

Bardzo często pisma sądowe zawierają szereg szczegółowych pouczeń odnoszących się do skomplikowanych przepisów prawa, których analizowania i prawidłowej wykładni profesjonalni pełnomocnicy uczą się przez wiele lat. Naszą rolą jako radców prawnych jest przeprowadzenie Państwa przez proces, w taki sposób, który zagwarantuje Państwu należytą ochronę Państwa interesów.

Nie możemy oczywiście dać Państwu gwarancji wygrania sprawy, ale możemy nie tylko pomóc Państwu ocenić ryzyko prowadzeniu procesu, jaki i uchronić Państwa przed popełnieniem szeregu błędów proceduralnych, które mogą mieć kluczowe znaczenie przy rozstrzyganiu przez sąd o zasadności Państwa roszczenia.

Dlatego warto pamiętać, że z radcą prawnym jest bezpieczniej. To co wyróżnia naszą kancelarię na rynku usług prawniczych to fakt, że zasadą jest, że proces sądowy prowadzony jest od początku do końca przez jednego prawnika kancelarii.

Pozwala to nie tylko na pełne zaangażowanie radcy prawnego w sprawę, ale też daje Klientowi poczucie bezpieczeństwa i pewność, że „Jego prawnik”  zna w pełni problematykę sprawy i wszelkie okoliczności z nią związane.